טבעות אירוסין מקטלוג 2019, מגוון טבעות אירוסין הגדול בישראל, דיאמור טבעות אירוסין Google+

לשיחת ייעוץ:1-700-558-508

מגזין טבעות אירוסין של דיאמור

על טבעת האירוסין אך ורק יהלום אמיתי!

  למרות כל המאמצים לבצע את הרכישה המוצלחת ביותר, לא מעט גברים נפלו בפח עם רכישת טבעת האירוסין שלהם: יהלומים שהוצגו בפניהם כיהלומים אמיתיים התגלו כמזוייפים, והזהב לא היה באמת זהב. ההמלצה החמה ביותר שניתן לתת לכם רגע לפני היציאה לדרך היא להגיע אך ורק אל חנות תכשיטים מוכרת ובעלת מוניטין ? כך אתם יכולים להיות שקטים כי אתם מתנהלים אל מול אנשי מקצוע מובילים בתחומם.

המשך קריאה

האם כדאי לשבץ יהלום צבעוני על טבעת האירוסין?

  אין כל ספק כי לאחר הצעת הנישואין, תהיה בעל דוקטור של כבוד בטבעות אירוסין. המסע שכל גבר עובר הינו מסע לא קצר ובעיקר מאד משמעותי, כך שמכאלו המחזיקים במידע שטחי בלבד, הופכים כל הגברים למביני דבר בסוגי זהב, חיתוכי יהלומים וצבעי יהלומים. מאחר ואתה נמצא בשיאו של התהליך, הרי שאתה זקוק למידע רב שיסייע לך ברכישת הטבעת המושלמת לאחת שלך. אם כן, האם כדאי ללכת על יהלום צבעוני שישובץ על טבעת האירוסין?

המשך קריאה

התכשיטים שכל כלה צריכה ביום חתונתה

  למרות שמרבית תשומת הלב מופנית אל תכשיט אחד בלבד, כלה ביום חתונתה עונדת עוד תכשיטים נוספים שהופכים את ההופעה שלה ללא פחות ממושלמת. כיום, המון גברים בוחרים להציע את הצעת הנישואין אל בת הזוג שלהם עם טבעת האירוסין ועם תכשיט נוסף הניתן כמתנת אירוסין. רגע לפני הרכישה הגדולה והמשמעותית, איזה תכשיט נוסף יכול להינתן במתנה ולהצטרף להופעה ביום החתונה?

המשך קריאה

איזו טבעת מתאימה לנשים בוגרות יותר?

  כשם שישנן חנויות אופנה שקהל היעד שלהן הוא נשים צעירות וישנן חנויות המכוונות לנשים בוגרות יותר, כך גם דגמי טבעות האירוסין. גם אם האהבה שלך לא בת עשרים, דע כי תוכל למצוא עבורה טבעת אירוסין מרהיבה!

המשך קריאה

החלפת טבעת האירוסין הינה לגיטימית

כשהיא רוכשת לך חולצה במתנה ? אין לך כל בעיה לממש את פתק ההחלפה ולהחליף אותה. כשאתם יושבים במסעדה ומזמינים מנה שמתגלה ככזו שאינה הולמת את טעמכם ? אתם לא חושבים פעמיים, ומבקשים להחליף אותה. נשאלת השאלה:

המשך קריאה

מה זה אומר כשאתם לא מקבלים תעודה גמולוגית?

לא שאתם צריכים להיות מומחים בתכשיטים על מנת לרכוש טבעת אירוסין, אך אם יש משהו שכן עליכם לדעת היטב לפני שאתם יוצאים לדרך, הוא על מה עליכם לשים את הדגש וממה להימנע. אכן, מטרת העל היא למצוא את הטבעת המושלמת להצעת הנישואין, אך כדאי לדעת כי ללא תעודה גמולוגית אתם לא עושים עסקה. תעודה גמולוגית היא תעודת הזהות של הטבעת שאתם רוכשים, כאשר מפורטים בה הפרמטרים של היהלום ? הצבע, המשקל והניקיון. הודות לתעודה שאתם מקבלים, אתם יכולים להיות שקטים כי רכשתם יהלום אמיתי. מה קורה בעת שמסיבה כלשהיא אתם לא מקבלים את התעודה?

המשך קריאה

הפתעה! איך תפתיע את בת הזוג שלך בהצעת הנישואין?

המון גברים חוששים כי הצעת הנישואין שלהם לא תהיה מרגשת. בעידן בו המון מידע עובר במהירות באינטרנט וכל אחד חשוף להמון רעיונות, נדמה כי כל הצעה שלא תהיה כבר לא תוכל להפתיע. איך בכל זאת יהיה ניתן להפוך את הצעת הנישואין למרגשת ומפתיעה יותר? זו התשובה:

המשך קריאה

המחירים שתשלמו עבור טבעות אירוסין מהבורסה

המון גברים בוחרים לרכוש טבעות אירוסין מהבורסה. מה שעוד המון גברים בוחרים הוא להגדיר תקציב ידוע מראש לפרויקט המרגש ביותר בחייהם: לרכוש את טבעת האירוסין.

המשך קריאה

כמה יעלו לכם טבעות אירוסין קלאסיות?

  בכל הקשור לתקציב אירוע החתונה שלכם, הרי שתעבדו בזוג יחד עם בת הזוג שלכם לטובת הפקת אירוע מושלם. מנגד, לפני הצעת הנישואין ועם הרצון שלכם לבחור טבעת אירוסין מרהיבה, המלאכה מופקדת בידיים שלכם ורק שלכם. טבעות אירוסין קלאסיות מוצעות לכם כיום במגוון רחב של מחירים, כך שאתם יכולים להתאים את הטבעת לתקציב שתרצו להשקיע. אז כמה עולות טבעות אירוסין ואיך מתנהגים רוכשי הטבעות?

המשך קריאה

כיצד מתאימים טבעות אירוסין לכל אישה

  כשם שלכל אישה יש את הגבר המתאים לה, כך לכל אישה גם ישנה הטבעת המתאימה לה ביותר. גברים יקרים, המסע שלכם אחר טבעות אירוסין עומד לצאת לדרך! האתגר הגדול? למצוא מתוך מאות דגמים טבעת אחת בלבד! איך עושים זאת? על סמך ההיכרות שלכם עם אהבתכם הגדולה! אז איך הייתם מאפיינים את האחת שלכם?

המשך קריאה

איך לבחור טבעת אירוסין בגודל מתאים

לא משנה כמה מתנות הענקת לבת הזוג שלך בעבר - מתנה כמו טבעת אירוסין אתה זוכה להעניק פעם אחת בחיים. ככל שדבר נדיר יותר, כך מטבע הדברים מושקעת בו יותר מחשבה ויצירתיות וגם יש סביבו הילה יוקרתית יותר.

המשך קריאה

אז כמה זמן לוקח לרכוש טבעות אירוסין מיוחדות?

הכוונה היא בטח שלא להלחיץ אתכם, אך הגיע הזמן: מתחילים לחפש טבעות אירוסין מיוחדות! כשם שגברים מתעניינים לגבי הדרך המושלמת לרכישת הטבעת, כך הם גם מתעניינים בשאלה הגדולה: כמה זמן לוקח למצוא טבעת אירוסין וכמה זמן לפני ההצעה צריך להתחיל להתעניין לגבי דגמים.

המשך קריאה

לא על רגל אחת: רוכשים טבעות אירוסין קלאסיות

  טבעות אירוסין קלאסיות לא רוכשים על רגל אחת! אל תתנו לפרפרים בבטן לעוף, אלא תעלו באמצעותם את ההתרגשות לבחירת טבעת מרהיבה. לפניכם, כל הטיפים לרכישה מוצלחת של טבעת:

המשך קריאה

איך קולעים בדיוק מושלם עם טבעות אירוסין מעוצבות?

  בכדי לקלוע בדיוק מושלם לטעם של בת הזוג שלכם, עליכם לקחת בחשבון כמה אלמנטים חשובים. השאלה הגדולה: טבעות אירוסין מעוצבות או טבעות קלאסיות יותר? התשובה: לא באמת צריך לתחום בין טבעת מעוצבת לקלאסית ? זאת מאחר ואפשר ליצור שידוך מנצח.

המשך קריאה

סקר שוק לרכישת טבעת אירוסין לא חושף אתכם רק למחירים הטובים ביותר

  כגבר שעומד לרכוש טבעת אירוסין, אתה לא רק גבר שעתיד להפוך את בת הזוג שלו למאושרת בנשים, אלא אתה גם צרכן שמגיע לו לקבל את הטוב ביותר. רכישת טבעת האירוסין היא רכישה עדינה, חד פעמית ונדירה. בעוד יהיו לך עוד המון הזדמנויות להיות צרכן, להיות לקוח של חנות תכשיטים לטובת רכישת טבעת האירוסין יש לך הזדמנות אחת בלבד.

המשך קריאה

האם ניתן לרכוש טבעת אירוסין ביום אחד בלבד?

  רבים הגברים שמתארים את רכישת טבעת האירוסין כמירוץ: המירוץ אחר הטבעת האחת. בעוד ישנם הגברים שדוגלים בגישה פחות ספונטנית ועל כן רוכשים את הטבעת כחודש וחצי לפני ההצעה, ישנם הגברים שבוחרים לעשות זאת בגישה האחרת ? המעט קיצונית: לרכוש טבעת אירוסין ביום אחד בלבד. כיום, הודות לאינטרנט קל יותר לעשות זאת, בין היתר מאחר ואתם יכולים להתרשם מדגמי הטבעות מבלי להגיע אל חנות התכשיטים. אם אכן החלטתם לרכוש את הטבעת ביום אחד בלבד, המידע הבא בשבילכם:

המשך קריאה

האם צריך להשקיע פחות כסף בטבעות של פרק ב'?

  לא אחת נשאלת השאלה על ידי לא מעט גברים והיא האם צריך להשקיע פחות כסף, השקעה ומאמץ עם טבעות אירוסין מיוחדות מאחר ומדובר על פרק ב'

המשך קריאה

חמשת השלבים הבטוחים בדרך לרכישת הטבעת

  טבעות אירוסין מיוחדות יש בשפע. טבעת אירוסין מיוחדת המתאימה לבת הזוג שלך? יש אחת! גברים יקרים, בדרך אל רכישת הטבעת עוצרים בחמישה שלבים חשובים מאד שיבטיחו כי תבצעו רכישה מוצלחת! השקעה בכל שלב בדרך תבטיח כי גם בת הזוג שלכם תהפוך במעמד ההצעה לאישה המאושרת בעולם.

המשך קריאה

לוקיישן אחד, טבעת אחת, הצעה אחת

    לאורך הזוגיות שלכם עברתם לא מעט רגעים מרגשים: מהדייט הראשון, דרך הרגע שבו אמרת לה שאתה אוהב ועד היום שבו פגשתם לראשונה את המשפחות. אז אולי עברתם לא מעט והתרגשתם לא מעט, אך השיא עוד לפניכם: הצעת הנישואין. האחריות להצעת הנישואין ובחירת הטבעת היא עליך, אך מסתבר שישנו לוקיישן אחד שיכול לשרת אותך כפליים: חנות התכשיטים. מצד אחד? תוכלו לבחון דגמים של טבעות אירוסין מיוחדות בחנויות התכשיטים ולאחר מכן לחפש לוקיישן להצעה, אך מצד שני תוכל רק לבחור חנות תכשיטים ? חנות שבה אתה תכרע ברף ובת הזוג שלך תבחן בעצמה דגמים של טבעות אירוסין זהב לבן.

המשך קריאה

לאיזה מלון בוטיק כדי לנסוע אחרי החתונה

הרגע הזה שבו אתה מציע נישואין עם טבעת אירוסין מרשימה לאישה שאתה הכי אוהב הוא רגע שמשנה חיים. זה בדיוק הרגע שאחר כך יהיה לך ולאשתך לעתיד, נעים כל כך להיזכר בו, אז למה אתה מחכה?

המשך קריאה

הדרך שלך לקבל תשובה חיובית בהצעת הנישואין

  בעוד הנשים יושבות ומחכות לטבעת האירוסין ולהצעה שתגיע, הגברים עומלים לילות כימים על מנת להבטיח מעל לכל דבר אחר שהם יקבלו תשובה חיובית במעמד ההצעה. המון גברים מחפשים אחר הפורמולה המנצחת לרקיחת הצעת נישואין מושלמת שתעניק להם את התשובה להם הם מייחלים: I DO. אז רגע לפני שאתם מתחילים ללקט עצות והמלצות, הכנו לכם את המדריך שילווה אתכם בדרך אל התשובה החיובית במעמד הצעת הנישואין. מוכנים לצאת לדרך הכוללת רכישת טבעת אירוסין?

המשך קריאה

איך חוסכים זמן עם רכישת טבעת האירוסין?

  בדיוק כפי שאתם עומדים להתחתן רק פעם אחת בחיים, אתם גם הולכים לקנות את טבעת האירוסין רק פעם אחת בחיים שלמים. מאחר וטרם ביצעתם רכישה משמעותית שכזו, אתם עוד לא יודעים כי מסע חיפוש טבעת האירוסין הוא מסע לא קצר כלל. בכל זאת, עם תכנון נכון תוכלו לקצר משמעותית את זמן חיפוש הטבעת וכך להציע נישואין מהר יותר. אז מהי הדרך המומלצת ביותר להתעניין ולרכוש לבסוף טבעות אירוסין זהב לבן?

המשך קריאה

אתם שואלים, אנחנו עונים ? 5 תשובות ל-5 שאלות

אז נכון, אף אחד לא לימד אתכם איך להציע נישואין ואיזו טבעת לרכוש, כך שאתם הולכים לעשות את הצעד הגדול שלכם כצעד המבוסס על אינטואציה והמון רגש.

המשך קריאה

מה טבעת אירוסין מייצגת?

טבעת אירוסין היא הסמל האולטימטיבי לקשר בין בני הזוג ואנו צריכים להיות מודעים לכך כאשר אנחנו מציעים נישואין.

המשך קריאה

טבעות אירוסין מעוצבות או טבעות אירוסין קלאסיות, מה עדיף?

ישנם הרבה מאמרים באינטרנט המנסים לתת לכם תשובות לכל דבר שיש, אך נראה כי דווקא בתחום הצעות הנישואין ישנו מחסור גדול של מאמרים איכותיים.

המשך קריאה

כל מה שרציתם לדעת על טבעת אירוסין

המאמר עוסק בטבעות אירוסין ומונה מדוע כה חשוב להשקיע בטבעות היפות ביותר. המאמר סוקר מדוע DiamorJewelry  היא החברה הכי טובה לרכישה של טבעות אירוסין.

המשך קריאה

משקיעים בטבעת גם בפרק ב' (אם לא יותר)

אם אתם כעת בפרק ב', כנראה שפרק א' שלכם לא היה כל כך מוצלח ולא ענה לכם על צרכי האהבה שלכם. כעת, יש לכם הזדמנות נדירה לשנות את החוויה הלא הטובה שהייתה לכם, וליצוק אל האהבה תכנים חדשים.

המשך קריאה

יש לך טבעת אירוסין. מה עושים איתה כעת?

אחרי בדיקות מקדימות, גיחה אל כמה חנויות תכשיטים והתייעצות עם לא מעט חברים ומכרים, אפשר להגיד בשעה טובה: יש טבעת אירוסין להציע איתה נישואין!

המשך קריאה

הטעויות הנפוצות ביותר עם רכישת טבעת האירוסין

ממש כמו אירוע הצעת הנישואין ואירוע החתונה, גם רכישת הטבעת היא רכישה חד פעמית שיש לכם הזדמנות אחת להפציץ בה!

המשך קריאה

טבעות אירוסין והזמנות לחתונה - איך עובד השילוב ביניהם

יש שני שלבים מאוד מהותיים שהופכים את כל ההתרחשות להרבה יותר מוחשית ומרגשת.

המשך קריאה

עשרת הדיברות של רכישת טבעת האירוסין

1.אתה יכול למצוא טבעת לבד 2.יהלום הוא לא תמיד ה-חלום   3.בדיקות מקדימות בקטלוג מייעלות את הרכישה   4.לא כל הנוצץ יקר

המשך קריאה

להתאים אקססוריז ליום החתונה

התכשיטים אותם עונדת הכלה ביות חתונתה, הם גולת הכותרת בכל אירוע ונראה כי כלות רבות משקיעות את מיטב זמנם על מנת לרכוש תכשיטים המותאמים באופן אישי לסגנון השמלה, על מנת שהיא תהיה מושלמת.

המשך קריאה

מדוע חשוב לחנויות התכשיטים להציע מגוון של טבעות?

תרבות השפע כיום נוכחת בכל סקטור בחיים המודרנים, וגם בשוק טבעות האירוסין. בעת שהגברים יוצאים לרכוש עבור אהובתם את טבעת האירוסין, לא אחת הם מוצאים עצמם במסע ארוך, שמתארך ומתארך בין היתר מאחר וישנו מגוון רחב של דגמים בחנויות התכשיטים.

המשך קריאה

כבר קניתי לה יהלומים ? איך היא תתרגש עכשיו?

עבור רבים, הצעת האירוסין אינה הצעת אירוסין אם היא אינה כוללת התרגשות גדולה ויוצאת דופן. מה הבעיה?

המשך קריאה

כשמשלמים פחות, מקבלים פחות?

האהבה הגדולה שלכם הולכת להגיע בקרוב מאד לשיא שלה. אחד הרגעים המרגשים ביותר בזוגיות שלכם הוא ללא ספק הצעת הנישואין. מדובר על שיא האהבה שלכם, ועל הצהרת הכוונות שלכם לבנות ביחד עתיד משותף. כידוע, כריעת הברך אינה מספיקה, ועל מנת לערוך את טקס הצעת הנישואין כמצופה, הרי שצריך גם להצטייד בטבעת אירוסין.

המשך קריאה

מה גורם לנשים לרצות טבעת אירוסין מיוחדת?

לא מעטות הנשים שמצהירות בפני הגבר שלהן, כי בעת הצעת הנישואין הן רוצות לקבל טבעת אירוסין מיוחדת מאד.

המשך קריאה

איך להימנע מטעויות נפוצות ברכישת טבעת אירוסין?

החלטת לרכוש לאהבת חייך טבעת אירוסין, שתקבל את התפקיד המרכזי בהצעת הנישואין שאתה מתכנן

המשך קריאה

היכן מומלץ לרכוש טבעות אירוסין בעיצוב מרשים?

בשנים האחרונות נדמה שכל פריט, חפץ או תכשיט ניתן לרכישה בקלות ובמהירות דרך חנות פיזית או אתר אינטרנט והמבחר העצום נותן מענה לכל מצב ולכל סיטואציה או דרישה. אך מה קורה כאשר יש צורך בטבעת מיוחדת במינה? טבעת שצריכה להיות יפה, מפוארת, ייחודית ובלתי שגרתית? אז פתאום מבינים שההיצע כלל אינו גדול וצריך לחפש את הטבעת המיוחדת במקומות שלא חשבנו לחפש בהם. זה הזמן לכתת רגליים ולהגיע אל חנות תכשיטים כדי לראות מקרוב דגמים שונים של טבעות.

המשך קריאה

5 דברים שכדאי לזכור בעת שרוכשים טבעת

לפני שאתם הולכים לקנות טבעת אירוסין לאהובת ליבך אתם חייבים לדעת כמה דברים חשובים מאוד! טבעת אירוסין קונים פעם אחת אז לפני שאתם הולכים לקנות תכנסו למאמר הבא ותקבלו את כל התשובות איך ומה צריך בשביל לקנות את הטבעת המושלמת.

המשך קריאה

הדרך הנכונה לצלם תכשיטים

מה צריך לדעת כאשר באים לצלם תכשיטים בצורה מקצועית? ראשית, לתאורה ורקע יש תפקיד חשוב בעת הצילום, כך שעליכם לדעת כמה דברים חשובים בנושא: כאשר באים לצלם תכשיטים מכל סוג, בין אם אלה תכשיטי זהב, כסף, אבנים, יהלומים או זכוכית. אם מדובר ביהלומים, אז כמובן הדבר חשוב פי כמה וכמה. 

המשך קריאה

טבעות אירוסין- מדריך לגבר

כאמור, בחירת טבעת אירוסין עבור הצעת נישואין היא לא דבר קל, וכאשר גבר בוחר זאת באופן עצמאי עבור בת הזוג, כדאי מאוד שידע, שלפני שבוחרים טבעת באופן עצמאי כדאי לגשש אצל בת הזוג לאיזה סוגי טבעות היא מתחברת, איזו טבעת אירוסין נחשבת הטבעת האידאלית עבורה ועוד.

המשך קריאה

טבעות אירוסין לגבר

היום אין הבדל בין נשים וגברים, שניהם מציעים נישואין ועושים זאת בדרכים מגוונות ומעניינות. טבעות אירוסין לגבר? יש דבר כזה! הטבעות שונות בעיצובן מטבעות האירוסין של הנשים. וההצעה? מיוחדת, שונה ומרגשת לא פחות!

המשך קריאה

כך תשמרו על טבעת אירוסין נוצצת לאורך זמן

אחת השאלות הראשונות שעולות היא כיצד לשמור על ברק וזוהר של טבעת אירוסין לאורך זמן. לשם כך הכנו עבורך את המדריך הבא שיענה על כל השאלות שלך בנושא ניקוי ושמירת טבעת אירוסין  לאורך זמן.

המשך קריאה

היהלומים בישראל- המדריך לטבעת אירוסין

מעוניינים לרכוש טבעת אירוסין אך מבולבלים מריבוי האפשרויות העומדות בפניכם? שוק היהלומים בישראל הנחשב כתעשיית היהלומים מהגדולות בעולם למסחר וליטוש יהלומים. ישנם סוגים רבים ושונים של יהלומים נפוצים במיוחד לעיצוב טבעות אירוסין,

המשך קריאה

הקריטריונים לקביעת מחיר היהלום

כאשר אנחנו רוצים לקנות לבת הזוג שלנו תכשיט יפה כדאי לנו לקנות לה יהלום. יהלומים הם האבנים הכי יקרות שיש בעולם. כאשר אנחנו קונים יהלום חשוב שנקנה יהלום איכותי ויוקרתי מאוד.

המשך קריאה

תכשיטים מעוצבים להשלמת שמלת הכלה

שמלת כלה הינה בין האלמנטים הייחודיים והמרשימים ביותר שמעניקים לאשה את המראה הקלאסי והאצילי. שמלת כלה המתאימה לגוף האישה...

המשך קריאה

יהלומים בבורסת היהלומים ברמת גן

בורסת היהלומים ברמת גן היא מרכז סחר גדול ביהלומים וככל הנראה מהחשובים והגדולים ברחבי הפלנטה. הבורסה רשומה כחברה פרטית ועובדים בה יותר מ-2700 עובדים העוסקים בתחום היהלומים: מסחר, שיווק, ייצור, רכישה, ייצוא ויבוא של יהלומים. בישראל בכלל, עוסקים רבים, עד כדי 20,000 איש, בתחום היהלומים. מתחם זה של בורסת היהלומים כולל שלושה מגדלים, בהם עובדים בקביעות מעל 10,000 אנשים.

המשך קריאה

מהי טבעת אירוסין סוליטר

אם אתה מוצא את עצמך חושב יותר ויותר על הרגע בו תכרע ברך ותבקש את ידה של בת הזוג שלך, ככול הנראה שאתה כבר צריך להתחיל לברר על סוגי טבעות האירוסין שקיימות בתחום ובאופן טבעי, לאחר מכן, להתחיל לברר אודות אולם או לחילופין גן אירועים שיענה על הסטנדרטיים והציפיות שלכם עבור החתונה הקסומה שלכם שבדרך. במאמר הבא נסרוק את אחת האפשרויות הטובות ביותר בתחום – טבעת אירוסין סוליטר המוכרת בשמה הנוסף – טבעת אירוסין קלאסית. בוא נתחיל.

המשך קריאה

אודותיה של תעודות גמולוגיות וחשיבותם

עומד לרכוש לבת זוגתך האהובה טבעת אירוסין? יודע שהיא חובבת יהלומים ובשל כך הינך מתכנן לשלב אותם בתכשיט שתרכוש? נהדר! ראשית כל שיהיה מזל טוב. עם זאת חשוב שתדע – רכישת טבעות אירוסין – עם יהלומים – שמגיעה ללא תעודת גמלוגיות מהחנות שבה רוכשים את הטבעת יכולה להעיד על כך שהיהלום שנרכש איננו אמיתי. מודאג? אל תהיה. מידע נסביר.  

המשך קריאה

טבעת אירוסין לא רק בשבילה..

יש איזו סטיגמה, שאיננה מוצדקת כלל וכלל אם תשאל את דעתנו הצנועה, שטבעות אירוסין נועדו אך ורק לנשים. כמובן שהדבר איננו נכון ומשתייך לעבר... קרא עוד

המשך קריאה

רכישת טבעת אירוסין הגדר מטרות צא לקנות

אחת הבעיות הנפוצות ביותר ברכישה של טבעת אירוסין הוא לאו דווקא המבחר העצום שניתן למצוא כיום בזא'נר המדובר, אלא דווקא הבלבול שחל אצל הרוכש שפשוט..

המשך קריאה

בחירת שתי טבעות ברכישה אחת הוזלה משמעותית של מחיר הקנייה

עבור רוכשים רבים מדובר על פעולה לא כל כך ברורה שהרי הם מסתבכים בלאו הכי אם רכישה של טבעת אחת אז שתיים? ובכן, דע לך שמדובר על אחת הפעולות הפופולאריות ביותר בקרב גברים רבים (וכן, גם נשים במידה ואלו הם שלקוחות את המושכות לידיים ומציעות לבן זוגם נישואים) שמעוניינים לא רק לרכוש את הטבעות החשובות באותו היום ובאותה הרכישה, אלא גם להוזיל לעצמם (באופן משמעותי) את הרכישה על שתי הטבעות – נישואים ואירוסין.

המשך קריאה

כיצד להצליח לשלוט במחיר של טבעת האירוסין

כן, תתפלא אבל כיום המצב השתנה לחלוטין כך שהרוכשים עצמם יכולים לשלוט במחירי התכשיטים בכלל ובפרט במחירי טבעות האירוסין אותן הם רוכשים....

המשך קריאה

4 אפשרויות להצעות נישואין מפתיעות

מזל טוב! אתה רגע לפני הרגע הגדול מכל ואתה פשוט שובר את הראש כיצד להציע לבת הזוג שלך נישואין? אל דאגה, במאמר הבא נעזור לך ונפרוש בפנייך 5 דרכים מרכזיות בהם תוכל להציע לבת הזוג שלך נישואין.

המשך קריאה

5 סיבות לרכוש טבעת אירוסין מזהב צהוב

גברים יודעים שתכשיטים מחולקים לשני צבעי זהב עיקריים – זהב בצבע לבן וכמובן שגם זהב בצבע צהוב (כמובן שישנה גם האפשרות הנהדרת של "גולדפילד" אך באפשרות זו לא נעסוק היום). במאמר הבא נתמקד באחת האפשרויות הטובות ביותר והפופולאריות בשוק התכשיטנות בכלל ובפרט בשוק טבעות האירוסין – אפשרות זהב בצבע צהוב. שנתחיל? קדימה.

המשך קריאה

בחירת טבעת אירוסין לגבר שלך

מעט מוזר כשחושבים על כך שבשנת 2015 עדיין מעט נשים לוקחות את הפיקוד ולמעשה מחליטות להציע לגבר עמו הן יוצאות – נישואים. אם בעבר היה מאוד קשה למצוא טבעות אירוסין לגברים, כיום ניתן למצוא מגוון מרהיב ועוצר נשימה של סגנונות נהדרים. בדיוק בנושא זה נעסוק במאמר הבא, כך שתוכלי לדעת איזו טבעת אירוסין לרכוש לבעלך לעתיד.

המשך קריאה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי תגשים לה חלום

אחת מהאפשרויות הטובות שעומדות בפני כל אדם אשר מעוניין לרכוש טבעת אירוסין, היא אפשרות של רכישת טבעת שנעשית בעיצוב אישי – על פי כל הסטנדרטים של הרוכש. מדוע זו אפשרות כה טובה? בואו נברר יחדיו!

המשך קריאה

החלפת זהב ישן במזומן

כמעט לכל אחד ואחת מאיתנו שוכבת בבית איזו קופסא ישנה ומאובקת, שבתוכה אפשר למצוא שרשראות, טבעות ועגילים ישנים שלא נענדו כבר המון המון זמן. חשוב שתדעו - התכשיטים בירושה מסבתא, הטבעת שלקחנו לאמא, עגיל הזהב שלא מדבר אלינו או השרשרת שנקרעה - כל אלה שווים כסף. והרבה...

המשך קריאה

סגנונות שיבוץ יהלומים לטבעות אירוסין

אם אתה כרגע חש בלבול קל, מרגיש שהלכת לאיבוד ואפילו מתנשף בקלות – ברוך הבא אל עולם התכשיטים הנשי. אל תדאג, זה לא באמת כל כך מסובך כפי שזה נשמע או נראה לך...

המשך קריאה

5 סיבות לבחירת טבעת אירוסין מזהב לבן

אם אתה נמצא בעיצומה תהייה "איזו טבעת לבחור לבת הזוג שלי – טבעת מזהב צהוב או טבעת מזהב לבן", תן לנו להקל...

המשך קריאה

מדוע משתלם לרכוש טבעת אירוסין בקנייה ישירה

אין על כך צל של ספק – הטכנולוגיה הביאה עמה חידושים בכל הנוגע אל עולם הקנייה הוותיק אותו הכרנו עד לפני כמה שנים טובות...

המשך קריאה

סקירת התכשיטים הפופולרים לשנת 2014

השנה הזו הייתה שנה מלאה בתכשיטים ועיצובים מרהיבים. אין ספק, שוק התכשיטים נהנה מהכנסות מדהימות אבל אין...

המשך קריאה

איך להציע לו נישואין

החלטת לקחת פיקוד? ראשית כל – מזל טוב וכל הכבוד! הגיע הזמן שנשים יותר יזמו להציע נישואין לגברים שלהן ולמעשה יפתיעו אותם. אז כיצד תוכלו להציע לו? אילו אופציות עומדות על הפרק ואילו פשוט לא? בואי אחרינו.

המשך קריאה

5 טעויות הגדולות ביותר בהצעת נישואין

אתה מתרגש, הלב דופק, השקעת כסף (רב) בכל הנוגע להצעת הנישואין הזו והנה מגיע הרגע...

המשך קריאה

למצוא את הטבעת המושלמת עבורה

לא מעט גברים עומדים בחוסר אונים כשאר הם מעוניינים לרכוש את הטבעת האירוסין המושלמת עבור בת זוגתם...

המשך קריאה

העתיד של טבעות אירוסין זהב צהוב

אין ספק – העתיד מעולם לא נראה טוב יותר עבור טבעות אירוסין אשר עשויות מזהב צהוב. אם בעבר, חובבי הטבעות מזהב צהוב...

המשך קריאה

חיתוכי יהלומים והתאמתם לטבעות אירוסין

לא משנה כיצד נציג זאת, כולם יודעים שהערך המוסף לכל טבעות אירוסין הוא...איך לא – היהלום. יופיים הבלתי מעורר, הברק שלהם...

המשך קריאה

טבעות אירוסין בסגנונות שונים

היום יש לא מעט טבעות אירוסין בסגנונות שונים ומיוחדים, כל אחד מהם מתאים לנשים בעלות אופי שונה

המשך קריאה

טבעות אירוסין מיוחדות של מפורסמות

נשים מפורסמות בעולם מטמיעות לא מעט טרנדיים אופנתיים כמו: סגנון לבוש, פירטי אופנה, עיצובי שיער שונים וכדומה. 

המשך קריאה

טבעת אירוסין בעיצוב אישי

הדעה הרווחת שבמעמד הרכישה של טבעת אירוסין לא ניתן לבצע שינויים במוצר המוצע לנו מלבד המידה (הקטנה או הגדלה).

המשך קריאה

יהלומים לנצח

כולנו מכירים את האמירה "יהלומים לנצח", אכן מדובר באבן הכי חזקה בתבל, אך יחד עם זאת גם יהלומים יכולים לאבד מהזוהר שלהם במיוחד שהם משובצים בתוך תכשיטים.

המשך קריאה

טבעות אירוסין טבעות נישואין וההבדלים בניהן

במהלך החיים אנו עומדים מול אין סוף החלטות חלקן קטנות וחלקן גדולות ומכריעות אחת מהחלטות הכי משמעותיות בחיינו היא מי יהיה בן זוגנו לשארית חיינו

המשך קריאה

יהלומי פנסי צבעוניים לטבעות אירוסין

יהלומי פנסי הם יהלומים טבעיים ונדרים, יהלומים אלו מתאפיינים בצבעים שונים שחדרו אל הפחמן בזמן היווצרותם.

המשך קריאה

בחירת טבעת אירוסין

מזל טוב! הגיעה העת לרכוש טבעת אירוסין - מדובר באירוע מרגש, בעל משמעות סמלית. כמה טוב שאנחנו פה בשבילך.

המשך קריאה

בשביל האחת שלך... לא פחות מיהלום

הבחירה האולטימטיבית שמשלבת יוקרה ועידון. אין כמו טבעת אירוסין מעוטרת ביהלום זוהר ומרשים כדי לכבוש את ליבה של אהובתך.

המשך קריאה

הרגע שאחרי ההצעה

החיים שאחרי הצעת הנישואין יפים יותר. הצעת הנישואין המרגשת קרבה אתכם צעד אחד קדימה אל עבר עתיד זוגי משותף ושופע חוויות מרתקות.

המשך קריאה

היהלום... פנים רבות לו

איך לבחור את היהלום המושלם לטבעת המושלמת? יהלומים הם האבן המועדפת הן בקרב מעצבי טבעות האירוסין והן בקרב הרוכשים.

המשך קריאה

הייחוד של דיאמור

חווית קנייה יוצאת דופן בזכות שירות מקצועי ומהימן. שוק היהלומים בישראל רחב מאוד והתחרות בו גדולה.

המשך קריאה

זהב לבן או זהב צהוב?

זהב לבן או זהב צהוב? בחירת הצבע שיעניק גימור מושלם לטבעת האירוסין. בחירת הצבע של טבעת האירוסין תוכרע בדרך כלל על פי טעמה האישי של הכלה לעתיד.

המשך קריאה

כיצד תציע לה נישואין?

הדברים שכדאי לדעת לפני הצעד המרגש. אתה מאוהב בה, מראה פניה היפות מצית בך חיוך, ואתה רוצה לחלוק איתה את חייך.

המשך קריאה

ארבעת ה - C

כל יהלום הוא מיוחד... קראו על התכונות המבדילות בין יהלום אחד למשנהו בבואכם לרכוש יהלום, לבטח תיתקלו במושג המקצועי "ארבעת ה- C". 

המשך קריאה

כמו כפפה ליד

במקרים בהם שני בני הזוג בוחרים יחד טבעת אירוסין, מידת הטבעת נקבעת כבר בחנות בנוכחות הכלה המיועדת.

המשך קריאה